Анџелина Џоли позира во неглиже и бањарка на балкон во Париз
Спонзорирано од:
Спонзорирано од ОгласиЗаРабота.мк
Фризеркa 28-05-2020


Анџелина Џоли позира во неглиже и бањарка на балкон во Париз

Облечена во неглиже и бањарка, Анџелина Џоли е префинета дама на балкон во Париз, додека позира за реклама на парфем.

angelina-jolie-pozira-vo-neglizhe-i-banjarka-na-balkon-vo-pariz-foto-01.jpg

Иако долг период се криеше од јавноста и работните обврски, Џоли се врати во форма, па повторно ќе ја видиме на филмското платно, но и во рекламите за брендовите.

Моментално, Анџелина е во Париз и снима реклама за брендот за парфеми Guerlain's. Облечена во неглиже и бањарка, елегантната Џоли мавта од балкон и ужива во погледот кон Ајфеловата кула.

44-годишната актерка истовремено е зафатена со снимањето на филмот Those Who Wish Me Dead, а во Париз беше забележана на прошетка заедно со Жаклин Бисет, двете облечени во бели комбинации.

Анџелина Џоли на снимање во Париз – зрачи со елеганција и убавина:

M. M. | Црнобело

Би можело да ве интересира:

Зошто Анџелина Џоли му го прави хорор тежок разводот на Бред Пит? „Иако Џоли го прави хорор овој процес за него, тоа нема да го убеди да ѝ се врат...
Анџелина Џоли во широк фустан и влечки на шопинг со ќерката Вивиен (фото) Периодов таа е зафатена со работа на последниот филм, но успева да најде време з...
Сосема нормално детство: Анџелина Џоли заедно со ќерката Вивиен купуваат зајче (фото) Во бел, лежерен фустан и со насмевка на лицето, Џоли со ќерката беа забележани к...

Спонзорирани линкови: