Ѕвезди кои папараците ги начекаа во лош момент (фото)
Спонзорирано од:
Спонзорирано од ОгласиЗаРабота.мк
Оператор 06-12-2019
Продавач 06-12-2019


Ѕвезди кои папараците ги начекаа во лош момент (фото)

Озогласените „демначи“ на богатите и славните, честопати познатите фаци ги прикажуваат во различно светло, кое нема допирна точка со гламурот од црвените теписи.

dzvezdi-koi-paparacite-gi-nachekaa-vo-losh-moment-foto-1.png

Има причина зошто популарните имиња бегаат од фотографите гладни за сензација. Тие ги ловат на места каде воопшто не очекуваат, како и во ситуации за кои најмалце се надеваат дека ќе бидат забележани.

Ова се ѕвездите кои папараците ги начекаа во лош момент:

1. Џоан Смолс остана без половина коса на излегување во Париз, откако прамените од главата преминаа врз облеката на манекенката.

dzvezdi-koi-paparacite-gi-nachekaa-vo-losh-moment-foto-2.jpg

2. Викторија Бекам остави многумина со прашалници, што точно ѝ се случило меѓу нозете, па толку што ѝ се мокри панталоните.

dzvezdi-koi-paparacite-gi-nachekaa-vo-losh-moment-foto-3.jpg

3. Амал Клуни е госпоѓа чија не така дамска поза на задното седиште од автомобилот осамна по таблоидите.

dzvezdi-koi-paparacite-gi-nachekaa-vo-losh-moment-foto-4.jpg

4. Канје Вест си ја тресна главата од знак за пешаци во присуство на сопругата Ким Кардашијан.

dzvezdi-koi-paparacite-gi-nachekaa-vo-losh-moment-foto-5.jpg

5. Патриша Аркет доцна забележа дека е во нелаксава ситуација, со откопчани фармерки и спуштени гаќички.

dzvezdi-koi-paparacite-gi-nachekaa-vo-losh-moment-foto-6.jpg

6. Робин Тик изгуби поени кај многу фанови, мислејќи дека нема да се види, како допира анонимна обожавателка за задникот.

dzvezdi-koi-paparacite-gi-nachekaa-vo-losh-moment-foto-7.jpg

7. Кристен Стјуарт, пак, беше фатена на дело, како го изневерува Роберт Патинсон со оженет режисер.

dzvezdi-koi-paparacite-gi-nachekaa-vo-losh-moment-foto-8.jpg

Продолжува на следната страна... Би можело да ве интересира:

9 ѕвезди со мани во изгледот, од кои не се срамат воопшто Парис Хилтон има „мрзливо око“, Хоакин Феникс зајачка уста, а Дензел Вашингтон к...
Ѕвезди кои прават добри дела од срце, а не за поголема слава Светските ѕвезди ја покажуваат славата на различен начин – некој создава бариера...
12 ѕвезди чиј изглед докажува дека годините се само бројка Кога ќе ги видите овие ѕвезди нема да претпоставите колку години имаат. Дали има...