Ѕвезди кои папараците ги начекаа во лош момент (фото)
Спонзорирано од:
Спонзорирано од ОгласиЗаРабота.мк
Оператор 23-01-2020


Ѕвезди кои папараците ги начекаа во лош момент (фото)

Озогласените „демначи“ на богатите и славните, честопати познатите фаци ги прикажуваат во различно светло, кое нема допирна точка со гламурот од црвените теписи.

dzvezdi-koi-paparacite-gi-nachekaa-vo-losh-moment-foto-1.png

Има причина зошто популарните имиња бегаат од фотографите гладни за сензација. Тие ги ловат на места каде воопшто не очекуваат, како и во ситуации за кои најмалце се надеваат дека ќе бидат забележани.

Ова се ѕвездите кои папараците ги начекаа во лош момент:

1. Џоан Смолс остана без половина коса на излегување во Париз, откако прамените од главата преминаа врз облеката на манекенката.

dzvezdi-koi-paparacite-gi-nachekaa-vo-losh-moment-foto-2.jpg

2. Викторија Бекам остави многумина со прашалници, што точно ѝ се случило меѓу нозете, па толку што ѝ се мокри панталоните.

dzvezdi-koi-paparacite-gi-nachekaa-vo-losh-moment-foto-3.jpg

3. Амал Клуни е госпоѓа чија не така дамска поза на задното седиште од автомобилот осамна по таблоидите.

dzvezdi-koi-paparacite-gi-nachekaa-vo-losh-moment-foto-4.jpg

4. Канје Вест си ја тресна главата од знак за пешаци во присуство на сопругата Ким Кардашијан.

dzvezdi-koi-paparacite-gi-nachekaa-vo-losh-moment-foto-5.jpg

5. Патриша Аркет доцна забележа дека е во нелаксава ситуација, со откопчани фармерки и спуштени гаќички.

dzvezdi-koi-paparacite-gi-nachekaa-vo-losh-moment-foto-6.jpg

6. Робин Тик изгуби поени кај многу фанови, мислејќи дека нема да се види, како допира анонимна обожавателка за задникот.

dzvezdi-koi-paparacite-gi-nachekaa-vo-losh-moment-foto-7.jpg

7. Кристен Стјуарт, пак, беше фатена на дело, како го изневерува Роберт Патинсон со оженет режисер.

dzvezdi-koi-paparacite-gi-nachekaa-vo-losh-moment-foto-8.jpg

Продолжува на следната страна... Би можело да ве интересира:

Ѕвезди кои прават добри дела од срце, а не за поголема слава Светските ѕвезди ја покажуваат славата на различен начин – некој создава бариера...
12 ѕвезди чиј изглед докажува дека годините се само бројка Кога ќе ги видите овие ѕвезди нема да претпоставите колку години имаат. Дали има...
Ѕвезди кои дизајнерите одбиле да ги облечат за настани Деновиве се шири веста за Бебе Реџа, која остана без облека за Греми наградите, ...