Ѕвезди кои папараците ги начекаа во лош момент (фото)
Спонзорирано од:
Спонзорирано од ОгласиЗаРабота.мк
Референт 23-08-2019


Ѕвезди кои папараците ги начекаа во лош момент (фото)

8. Адам Сендлер дојде убаво облечен, но предоцна се сети да го закопча шлицот од панталоните, на свечениот настан.

dzvezdi-koi-paparacite-gi-nachekaa-vo-losh-moment-foto-9.jpg

9. Џесика Бил покажа дека е права домаќинка, изнесувајќи го во бањарка и плишани влечки, ѓубрето до блискиот контејнер.

dzvezdi-koi-paparacite-gi-nachekaa-vo-losh-moment-foto-10.jpg

10. Линдзи Лохан не успеа да ја освести од длабокиот сон под дејство на алкохол, дури ниту од силниот блиц на фотоапаратите.

dzvezdi-koi-paparacite-gi-nachekaa-vo-losh-moment-foto-11.jpg

11. Eлтон Џон го допре дното во вистинска смисла на зборот, паѓајќи од столчето за време на тениски турнир.

dzvezdi-koi-paparacite-gi-nachekaa-vo-losh-moment-foto-12.jpg

12. Софија Вергара со полни раце и уста си го изеде грицките среде улица.

dzvezdi-koi-paparacite-gi-nachekaa-vo-losh-moment-foto-13.jpg

13. Кејли Куоко мора да слушнала добра шега, бидејќи се смееше до солзи и како никој да не ја гледа.

dzvezdi-koi-paparacite-gi-nachekaa-vo-losh-moment-foto-14.jpg

14. Дејвид Аркет се врати во младешките години, кога ниско спуштените панталони не беа прекршок во модата, а ни законските прописи во Флорида.

dzvezdi-koi-paparacite-gi-nachekaa-vo-losh-moment-foto-15.jpg

М. А. | ЦрнобелоБи можело да ве интересира:

9 ѕвезди со мани во изгледот, од кои не се срамат воопшто Парис Хилтон има „мрзливо око“, Хоакин Феникс зајачка уста, а Дензел Вашингтон к...
Ѕвезди кои прават добри дела од срце, а не за поголема слава Светските ѕвезди ја покажуваат славата на различен начин – некој создава бариера...
12 ѕвезди чиј изглед докажува дека годините се само бројка Кога ќе ги видите овие ѕвезди нема да претпоставите колку години имаат. Дали има...