Најсмешните Фејсбук статуси на Сашко Коцев на тема корона и изолација
Спонзорирано од:
Спонзорирано од ОгласиЗаРабота.мк
Doktor 03-06-2020


Најсмешните Фејсбук статуси на Сашко Коцев на тема корона и изолација

„Не би издржал пак тродневна изолација....еве у претходната пиев ракија со тоник!“ е еден од забавните статуси на Сашко Коцев.

najsmeshnite-fejsbuk-statusi-na-sashko-kocev-na-tema-korona-01.jpg

Секогаш уникатен и свој, Сашко Коцев не заборава на вредноста на добриот хумор дури и во време на корона.

На тема полицискиот час тој се шегува: „И што да правам сега, кај да идам до 7 саат?“.

За самоизолацијата вели: „И телевизорот е поправен 2-3 инча! Ќар сум...50-ка го земав, еве го расте.“

najsmeshnite-fejsbuk-statusi-na-sashko-kocev-na-tema-korona-02.jpg

Од Евровизија до начин на забава во изолација, најсмешните Фејсбук статуси на Сашко Коцев:

najsmeshnite-fejsbuk-statusi-na-sashko-kocev-na-tema-korona-01.jpg

najsmeshnite-fejsbuk-statusi-na-sashko-kocev-na-tema-korona-02.jpg

najsmeshnite-fejsbuk-statusi-na-sashko-kocev-na-tema-korona-04.jpg

najsmeshnite-fejsbuk-statusi-na-sashko-kocev-na-tema-korona-03.jpg

najsmeshnite-fejsbuk-statusi-na-sashko-kocev-na-tema-korona-04.jpg

najsmeshnite-fejsbuk-statusi-na-sashko-kocev-na-tema-korona-03.jpg

najsmeshnite-fejsbuk-statusi-na-sashko-kocev-na-tema-korona-05.jpg

najsmeshnite-fejsbuk-statusi-na-sashko-kocev-na-tema-korona-06.jpg

najsmeshnite-fejsbuk-statusi-na-sashko-kocev-na-tema-korona-07.jpgИзвор: Фејсбук Сашко Коцев

С. С. | Црнобело

Би можело да ве интересира:

Најсмешните карикатури на славните личности (фото) Карикатурите се одличен начин да се прикажат портретите на луѓето со хумористичн...
Најсмешните моменти од кралицата Елизабета, уловени на камера (фото) Кралицата Елизабета секогаш се однесува пристојно и внимава на впечатокот што го...
Ѕвезди кои имале ФБИ досие, но ретко кој знае Низ годините, ФБИ имаат собрано тајни информации за милиони луѓе ширум светот, а...

Спонзорирани линкови: