Од јога до сефте на теретаните: Како се забавуваат Игор Џамбазов и Илина Арсова во Дојран?


Од јога до сефте на теретаните: Како се забавуваат Игор Џамбазов и Илина Арсова во Дојран?

od-joga-do-sefte-na-teretanite-kako-se-zabavuvaat-igor-djambazov-i-ilina-arsova-vo-dojran-01.jpg

Игор Џамбазов и Илина Арсова дефинитивно знаат како да се забавуваат. Вљубениот пар по капењето во Дојранското Езеро, сега ужива во јога, вежбање во теретана, но и ставање на краставички на лицето за подмладување.

Секојдневието на Игор и Илина низ фотки:

View this post on Instagram

Честит ден на летото ✌️💚💙

A post shared by Ilina Arsova (@ilina_arsova) on

View this post on Instagram

#hotdogs on the #beach 😂

A post shared by Ilina Arsova (@ilina_arsova) on

View this post on Instagram

Бакнежи, Македонијо...

A post shared by Игор Џамбазов (@igordzambazov) on

View this post on Instagram

Емче...

A post shared by Игор Џамбазов (@igordzambazov) on

od-joga-do-sefte-na-teretanite-kako-se-zabavuvaat-igor-djambazov-i-ilina-arsova-vo-dojran-02.jpg

С. С. | Црнобело

Би можело да ве интересира:

Игор Џамбазов пее, а Илина Арсова работи со брусилица (видео) Згодната и физички спремна Илина Арсова се фати за поправки во Сретеново, а Игор...
Релаксираниот начин на живот на Игор Џамбазов во Дојран низ фотки и видеа Игор Џамбазов ја обожава природата, сака вода, сонце и убава енергија, па токму ...
Нова вљубена фотка на Игор Џамбазов и Илина Арсова - Тамара, Тијана, Весна Бејби пресреќни за нив Илина и Игор ги спојува љубовта кон природата, парот објави нова фотографија нап...