Никол Шерцингер како бикини божица за 42-от роденден во Португалија со помладиот дечко


Никол Шерцингер како бикини божица за 42-от роденден во Португалија со помладиот дечко

42-годишната Никол има бикини тело за какво многу помлади девојки сонуваат. Со Том Еванс таа имаше роденденска прослава за паметење.

nikol-shercinger-kako-bikini-bozhica-za-42-ot-rodenden-vo-portugalija-so-pomladiot-dechko-01.jpg

Нивната романса започна минатата година, а сега Никол Шерцингер изгледа повљубено од кога било во својот партнер Том Еванс.

Тие го прославија нејзиниот 42-ри роденден во Португалија. Пејачката и поранешниот рагби играч (35) ги покажаа своите импресивни бикини тела.

nikol-shercinger-kako-bikini-bozhica-za-42-ot-rodenden-vo-portugalija-so-pomladiot-dechko-02.jpg

nikol-shercinger-kako-bikini-bozhica-za-42-ot-rodenden-vo-portugalija-so-pomladiot-dechko-05.jpg

Потоа парот имаше романтичен ручек во природа каде уживаа со чаша вино.

nikol-shercinger-kako-bikini-bozhica-za-42-ot-rodenden-vo-portugalija-so-pomladiot-dechko-04.jpg

nikol-shercinger-kako-bikini-bozhica-za-42-ot-rodenden-vo-portugalija-so-pomladiot-dechko-03.jpg

Инаку, неодамна Том ја запозна Никол со своите родители.

Никол вели дека е среќна покрај него и дека научила кое е значењето на вистинската љубов, среќа и мир.

Уште фотки од атрактивниот пар на следната страна...Би можело да ве интересира:

Дрејк повторно се отвори за Ријана: „Денес е роденден на некој кој многу го сакам“ Минатата година Дрејк јавно, на MTV VMA, се отвори и ги изрази своите емоции кон...
Најде писмо од Коби, ќеркичката ја облече во аутфит од Џиџи – Ванеса го прослави 38-иот роденден Во вторникот, Ванеса Брајант го прослави нејзиниот 38-ми роденден, првпат без со...
Никол Кидман на 52 изгледа подобро и од помладите колешки Облечена во сини бикини со висок струк, 52-годишната Никол го покажа згодното те...

Најчитани неделава