Кристина Агилера непрепознатлива во костим за капење – ужива во Мајами со вереникот и ќерката (фото)


Кристина Агилера непрепознатлива во костим за капење – ужива во Мајами со вереникот и ќерката (фото)

Нејзиниот изглед на папарацо фотките покрај базен, е драстично поразличен за разлика од сликата во глава која ни е останата од Кристина Агилера пред неколку години.

kristina-agilera-neprepoznatliva-vo-kostim-za-kapenje-uzhiva-vo-majami-so-verenikot-i-kjerkata-foto01.jpg

Кристина Агилера, заедно со вереникот Метју Рутлер и 6-годишната ќерка Рејн, уживаа покрај базен во Мајами. Пејачката се релаксираше облечена во црн едноделен костим за капење и носеше огромни очила за сонце кои ѝ го покриваа лицето.

kristina-agilera-neprepoznatliva-vo-kostim-za-kapenje-uzhiva-vo-majami-so-verenikot-i-kjerkata-foto-05.jpg

kristina-agilera-neprepoznatliva-vo-kostim-za-kapenje-uzhiva-vo-majami-so-verenikot-i-kjerkata-foto-08.jpg

40-годишната пејачка можеби е непрепознатлива за оние кои ја немаат видено одамна, но сепак таа ужива во своите години, во животот и не се срами од природно стареење.

kristina-agilera-neprepoznatliva-vo-kostim-za-kapenje-uzhiva-vo-majami-so-verenikot-i-kjerkata-foto-05.jpg

kristina-agilera-neprepoznatliva-vo-kostim-za-kapenje-uzhiva-vo-majami-so-verenikot-i-kjerkata-foto-006.jpg

kristina-agilera-neprepoznatliva-vo-kostim-za-kapenje-uzhiva-vo-majami-so-verenikot-i-kjerkata-foto-07.jpg

Кристина Агилера, која беше една од најголемите музички ѕвезди на почетокот на 2000-тите, минатата година отворено прозборе за целиот притисок што го чувствувала околу 40-иот роденден. Но, пејачката нагласи дека никогаш немала проблеми со стареењето и всушност се радува за мудроста и убавината кои доаѓаат со годините.

„Благословена сум за исполнетиот живот што го изградив изминативе 40 години и со нетрпение чекам да видам какви авантури ме чекаат, додека ги следам моите соништа и моето срце“, напиша пејачката за нејзиниот роденден.

kristina-agilera-neprepoznatliva-vo-kostim-za-kapenje-uzhiva-vo-majami-so-verenikot-i-kjerkata-foto-09.jpg

Кристина и вереникот Метју се запознаа на сетот на филмот Burlesque. Тие се верија во 2014-та година, а набрзо потоа ја добија и нивната ќерка Рен. Иако поминаа 6 години од свршувачката, парот не брза со венчавка, а според изворите, и двајцата се среќни и задоволни од нивната врска.

kristina-agilera-neprepoznatliva-vo-kostim-za-kapenje-uzhiva-vo-majami-so-verenikot-i-kjerkata-foto-08.jpg

Повеќе фотки од Кристина на следната страница...Би можело да ве интересира:

6-годишната Норт Вест рапува на модна ревија во Париз (видео) Ќерката на Ким и Канје изгледа решила да тргне по стапките на нејзиниот татко – ...
23-годишната ќерка на Еминем со секси фотки од Хаваи Таа е нежна и природна и луѓето ја обожаваат затоа што не е „во филм“ како други...
61-годишната Мадона објави белфи во долна облека, задникот ѝ изгледа навистина чудно Во долна облека од црна тантела Мадона даде важно известување до фановите, но си...

Најчитани неделава

sonovnik-sidebar.jpg