Рита Ора имаше незгода со бикините, додека се сончаше во Австралија во совршено природно издание (фото)


Рита Ора имаше незгода со бикините, додека се сончаше во Австралија во совршено природно издание (фото)

Ниту целулит, ниту стрии, без филтери и ниту грам шминка на себе - Рита Ора е совршена природна убавица.

rita-ora-imashe-nezgoda-so-bikinite-dodeka-se-soncha-vo-avstralija-vo-sovrsheno-prirodno-izdanie-foto-01.jpg

Рита Ора (30) имаше мала незгода со горниот дел од костимот за капење додека се сончаше во Австралија.

rita-ora-imashe-nezgoda-so-bikinite-dodeka-se-soncha-vo-avstralija-vo-sovrsheno-prirodno-izdanie-foto-05.jpg

Пејачката е на заслужен одмор по напорните снимања за шоуто The Voice и изгледа прекрасно во златното бикини и во сосема природно издание.

Без шминка, со коса лабаво прибрана, Рита е вистинска убавица и на страна од црвениот тепих.

Таа и на својот Инстаграм профил сподели неколку фотки и напиша колку е благодарна за прекрасниот сончев ден.

rita-ora-imashe-nezgoda-so-bikinite-dodeka-se-soncha-vo-avstralija-vo-sovrsheno-prirodno-izdanie-foto-09.jpg

rita-ora-imashe-nezgoda-so-bikinite-dodeka-se-soncha-vo-avstralija-vo-sovrsheno-prirodno-izdanie-foto-06.jpg

Фотки од Рита додека се релаксира во Австралија:

rita-ora-imashe-nezgoda-so-bikinite-dodeka-se-soncha-vo-avstralija-vo-sovrsheno-prirodno-izdanie-foto-08.jpg

rita-ora-imashe-nezgoda-so-bikinite-dodeka-se-soncha-vo-avstralija-vo-sovrsheno-prirodno-izdanie-foto-07.jpg

rita-ora-imashe-nezgoda-so-bikinite-dodeka-se-soncha-vo-avstralija-vo-sovrsheno-prirodno-izdanie-foto-04.jpg

rita-ora-imashe-nezgoda-so-bikinite-dodeka-se-soncha-vo-avstralija-vo-sovrsheno-prirodno-izdanie-foto-03.jpg

rita-ora-imashe-nezgoda-so-bikinite-dodeka-se-soncha-vo-avstralija-vo-sovrsheno-prirodno-izdanie-foto-02.jpg

Потоа, Рита Ора замина на шопинг:

rita-ora-imashe-nezgoda-so-bikinite-dodeka-se-soncha-vo-avstralija-vo-sovrsheno-prirodno-izdanie-foto-13.jpg

rita-ora-imashe-nezgoda-so-bikinite-dodeka-se-soncha-vo-avstralija-vo-sovrsheno-prirodno-izdanie-foto-12.jpg

rita-ora-imashe-nezgoda-so-bikinite-dodeka-se-soncha-vo-avstralija-vo-sovrsheno-prirodno-izdanie-foto-11.jpg

rita-ora-imashe-nezgoda-so-bikinite-dodeka-se-soncha-vo-avstralija-vo-sovrsheno-prirodno-izdanie-foto-10.jpg

С. С. | Црнобело

Би можело да ве интересира:

Рита Ора прошета само по сако и мрежести чорапи – случајно ја покажа и долната облека (фото) На модната недела во Милано, пејачката се појави само по сако од кое случајно ѝ ...
11 фото докази што сè работат асистентите на ѕвездите Од местење на чевлите на ѕвездите до држење на храната и организирање на патувањ...
Адријана Лима е божица со природна шминка на гала во Монте Карло (фото) Облечена во светло розов фустан со впечатливи детали, фатена коса и минимална шм...

Најчитани неделава

sonovnik-sidebar.jpg