Ромео Бекам и Миа Реган ја имаат истата луда љубов како Дејвид и Викторија Бекам во минатото (фото)

18-годишниот Ромео Бекам, вториот син на Дејвид и Викторија Бекам, е лудо вљубен во својата девојка Миа Реган. Ромео работи како модел, а неговата девојка ја дели истата професија со него, како и возраста.

Romeo-Bekam-i-Mia-Regan-01.jpg

Тие се заедно од септември 2019 година, а нивната врска го издржа и тестот на карантинот како и сите предизвици што ни ги донесе пандемијата. Што значи дека и покрај нивната возраст, тие се сериозни кога станува збор за нивната љубов.

Многумина ја споредуваат нивната љубов со онаа на Дејвид и Викторија во минатото, а парот не престанува да објавува фотки на Инстаграм:

(О)Милена | Црнобело

Би можело да ве интересира:

Канје Вест (44) си „фати“ 22-годишна девојка - заедно беа на кошаркарски меч, по скандалите (фото) Канје си „фати“ впечатлива убавица со полни усни, иако изјавуваше дека не прифаќ...
Бираше девојки што личат на мајка му, велат дека е „мамин син“ – Факти за односот на Бруклин и Викто... За него велат дека е мамин син кој ги бирал девојките за да наликуваат на мајка ...
Ирина Шајк и Бредли Купер разгореа гласини – шетаат фатени под рака како во старите времиња (фото) Бредли Купер и Ирина Шајк прошетаа низ Менхетн фатени под рака, а широката насме...

Најчитани неделава

sonovnik-sidebar.jpg