Славни дами кои потфрлија со стајлингот за на плажа - високи потпетици, бикини како позајмени
Спонзорирано од:
Спонзорирано од ОгласиЗаРабота.мк
продавач 17-09-2021


Славни дами кои потфрлија со стајлингот за на плажа - високи потпетици, бикини како позајмени

Од Лејди Гага до Софија Вергара, кои познати дами направија грешка при изборот на костим за капење?

slavni-dami-koi-potfrlija-so-stajlingot-za-na-plazha-visoki-potpetici-bikini-kako-pozajmeni-01.jpg

На плажа сите одат за одмор и релаксација, но славните дами понекогаш како да подзабораваат на тоа, па претеруваат со стајлингот и прават модни утки.

Славни дами кои потфрлија со стајлингот за на плажа:

Софија Вергара – сандали на платформа

slavni-dami-koi-potfrlija-so-stajlingot-za-na-plazha-visoki-potpetici-bikini-kako-pozajmeni-02.jpg

Лејди Гага – високи потпетици, светкави бикини со синџирчиња и што уште не, едноставно претерано

slavni-dami-koi-potfrlija-so-stajlingot-za-na-plazha-visoki-potpetici-bikini-kako-pozajmeni-03.jpg

Лизо – шареното крзнено бикини не е баш добар избор за покрај вода

slavni-dami-koi-potfrlija-so-stajlingot-za-na-plazha-visoki-potpetici-bikini-kako-pozajmeni-04.jpg

Кортни Кардашијан – постои тренд да се гледа долниот дел од градите, но ова е претерано, изгледа како да ги позајмила бикините од некого

slavni-dami-koi-potfrlija-so-stajlingot-za-na-plazha-visoki-potpetici-bikini-kako-pozajmeni-06.jpg

Камерон Дијаз – ролка и долги ракави, малку пренапорно за на плажа

slavni-dami-koi-potfrlija-so-stajlingot-za-na-plazha-visoki-potpetici-bikini-kako-pozajmeni-07.jpg

Серена Вилијамс – не е баш најудобниот костим за капење, зарем не?

slavni-dami-koi-potfrlija-so-stajlingot-za-na-plazha-visoki-potpetici-bikini-kako-pozajmeni-08.jpg

С. С. | Црнобело

Би можело да ве интересира:

Кои машки ѕвезди се меѓу највисоките во Холивуд? Ви откриваме кои се десетте машки ѕвезди на филмот, чија висина им е дополнителе...
Славни дами кои не јадат месо Вегетаријанството стана многу популарен начин на живот во последно време и се чи...
Славни мажи кои имале афери со дадилки Тешко е да се остане верен во Холивуд, тоа веќе на сите ни е добро познато. Секо...

Најчитани неделава

sonovnik-sidebar.jpg