Најубавото девојче на светот порасна - на 20 години е атрактивна бринета на плажа во Сен Тропе (фото)
Спонзорирано од:
Спонзорирано од ОгласиЗаРабота.мк
продавач 17-09-2021


Најубавото девојче на светот порасна - на 20 години е атрактивна бринета на плажа во Сен Тропе (фото)

Со најубавите сини очиња го освои светот како девојче, но и денес Тилан Блондо се истакнува по својата убавина... Со момчето ужива во Сен Тропе.

najubavoto-devojche-na-svetot-porasna-na-20-godini-e-atraktivna-brineta-na-plazha-vo-sen-trope-foto-01.jpg

Тилан Блондо на 6 години беше прогласена за најубавото девојче на светот, а сега години подоцна таа е прекрасна бринета. Папарацо фотографите ја уловија на плажа во Сен Тропе со партнерот.

najubavoto-devojche-na-svetot-porasna-na-20-godini-e-atraktivna-brineta-na-plazha-vo-sen-trope-foto-04.jpg

Поранешното дете ѕвезда во виолетовите бикини веќе е атрактивна девојка која изгледа привлечно и самоуверено.

najubavoto-devojche-na-svetot-porasna-na-20-godini-e-atraktivna-brineta-na-plazha-vo-sen-trope-foto-03.jpg

najubavoto-devojche-na-svetot-porasna-na-20-godini-e-atraktivna-brineta-na-plazha-vo-sen-trope-foto-02.jpg

Тилан е уште активна во модниот свет и неодамна присуствуваше на модната недела во Милано.

Интересно е што една од нејзините најпознати фотографии како дете, која до денес кружи по медиумите, е направена токму во Сен Тропе.

Повеќе фотки од Тилан Блондо:

На следната страна повеќе фотки од нејзиниот партнер:Би можело да ве интересира:

На 50 години, во патики и хеланки Џеј Ло одржа лекција за сексапил Џенифер Лопез е доказ дека годините не ви можат ништо доколку посветено работите...
Татко на 69 години: Ричард Гир доби син со 33 години помладата сопруга 69-годишниот Ричард Гир и 35-годишната Алехандра Силва го добија нивното прво за...
„Некогаш треба и да замолчите“ – љубовни совети од славните парови кои се заедно со години Иако во светот на шоу-бизнисот има повеќе разводи и афери отколку среќни врски, ...

Најчитани неделава

sonovnik-sidebar.jpg