Шерон Фонсека го тетовираше Џанлука Ваки + ќеркичката како мини кралица крај него (видео)


Шерон Фонсека го тетовираше Џанлука Ваки + ќеркичката како мини кралица крај него (видео)

Љубовта на 26-годишната убавица и 54-годишниот италијански милијардер е уникатна приказна. Тие танцуваат постојано, живеат во својот „изолиран рај“, а сега Џанлука ѝ дозволи на саканата да го тетовира.

sheron-fonseska-go-tetovirashe-djanluka-vaki-kjerkichkata-porasnata-kako-mini-kralica-kraj-nego-video-01.jpg

Шерон Фонсека (26) го тетовираше својот сакан, 54-годишниот италијански милионер Џанлука Ваки.

Таа на неговите гради истетовира срце, а уникатниот пар сподели видео од настанот на Инстаграм.

„Го тетовирам мојот сакан... Моето срце секогаш ќе биде со тебе“, напиша емотивната Шерон.

Џанлука Ваки сподели видео и со својата ќеркичка на кое двајцата се облечени во свилени наметки и таа изгледа како мала кралица.

Инаку, откако нивната ќеркичка Блу Јерузалема малку потпорасна (не е веќе новороденче) парот има повеќе време повторно да снима забавни танцувачки видеа.

За периодот по бременоста и прифаќањето на нејзиното тело Шерон во една пригода сподели:

„Да го сакам моето тело по бременоста беше патување.

Си дадов време да закрепнам и да се грижам за него. Да прифатам низ што минало и да го сакам за тоа. Сите промени, лузни и белези само ме потсетуваат колку сме моќни.

Секое тело е различно и потребно му е време. Важно е да не го споредуваме нашето патување со она на другите жени. Секоја од нас има свое уникатно патување.“

Погледнете дел од нивните нови танцувачки видеа и семејни мигови:

Прочитајте и Повторно танц и романтика: Џанлука Ваки и Шерон Фонсека на одмор на Сардинија (фото+видео)

С. С. | Црнобело

Би можело да ве интересира:

Џанлука Ваки и Шерон Фонсека објавија фотки од породувањето + емотивни исповеди за роденденот на ќер... „Блу Јерузалема, сега знам зошто те чекав толку долго. Ремек делата доаѓаат само...
„Нашата ќеркичка имаше операција“ - Џанлука Ваки и Шерон Фонсека со емотивно видео од болница „Оваа седмица нашата ќеркичка имаше операција на расцепот на устата (вродена ано...
Деми Мур има ќилим од крај до крај во бањата - мислењата поделени Замислете бања со кауч и статуа во неа... Деми Мур има токму таква, но твитерџии...

Најчитани неделава

sonovnik-sidebar.jpg