Милионерот Конор МекГрегор во кич издание со влечки и крената јака, со свршеницата во Лос Анџелес


Милионерот Конор МекГрегор во кич издание со влечки и крената јака, со свршеницата во Лос Анџелес

Богатството на борачот Конор МекГрегор сега според Forbes се проценува на 180 милиони долари, но некогаш бил водоводџија. Тој има 3 деца со свршеницата, која била со него уште пред да се прослави. Парот е пример за вистинска љубов, но спортистот е познат по чудните модни избори.

borachot-konor-mekgregor-vo-kich-izdanie-so-vlechki-i-krenata-jaka-so-svrshenicata-vo-los-andjeles-01.jpg

Конор МекГрегор (33) беше фотографиран за време на прошетка во Лос Анџелес со свршеницата Ди Девлин.

borachot-konor-mekgregor-vo-kich-izdanie-so-vlechki-i-krenata-jaka-so-svrshenicata-vo-los-andjeles-03.jpg

Во жолта маица со крената јака, шорцеви и влечки ММА, борачот изгледаше кичесто, додека самоуверено даваше лајк со прстот кон папарацо фотографите.

borachot-konor-mekgregor-vo-kich-izdanie-so-vlechki-i-krenata-jaka-so-svrshenicata-vo-los-andjeles-05.jpg

Неодамна МекГрегор имаше сериозна повреда на ногата во борба во Лас Вегас и операција, па поради тоа на многу настани се појавува со бастун.

Тој веднаш по операцијата на социјалните мрежи се огласи: „Само што излегов од операционата сала, сè помина според планот, совршено, и се чувствувам одлично. Имам 6 недели одмор, па потоа ќе почнам одново.“

borachot-konor-mekgregor-vo-kich-izdanie-so-vlechki-i-krenata-jaka-so-svrshenicata-vo-los-andjeles-04.jpg

Конор МекГрегор е познат по тоа што знае да направи модни промашувања и на позначајни настани.

borachot-konor-mekgregor-vo-kich-izdanie-so-vlechki-i-krenata-jaka-so-svrshenicata-vo-los-andjeles-02.jpg

Прочитајте и Беше водоводџија, сега има милиони, но е со истата девојка: Животниот пат на Конор МекГрегор (фото)

На следната страна какви стајлинзи бираат славниот борач и неговата сакана и за посвечени пригоди и за секој ден...Би можело да ве интересира:

По влечки и чорапи, Кети Пери со Орландо Блум во супермаркет (фото) И додека на сцената ја гледаме во впечатливи изданија и со тон шминка за себе, н...
Ирина Шајк со Бредли Купер и неговата мини копија, ќеркичката Леа, на плажа во Лос Анџелес (фото) Бредли Купер и Ирина Шајк се пример за среќно, славно семејство кое навистина зн...
„Нашата ќеркичка имаше операција“ - Џанлука Ваки и Шерон Фонсека со емотивно видео од болница „Оваа седмица нашата ќеркичка имаше операција на расцепот на устата (вродена ано...

Најчитани неделава

sonovnik-sidebar.jpg