Мајката на Бијонсе на 67 години зрачи со сексапил на црвениот тепих со сопругот и Џеј Зи


Мајката на Бијонсе на 67 години зрачи со сексапил на црвениот тепих со сопругот и Џеј Зи

Вистина е фразата „Каква мајка, така ќерка“ - прекрасната Тина Ноулс и нејзината ќерка Бијонсе се доказ за тоа.

majkata-na-bijonse-na-67-godini-zrachi-so-seksapil-na-crveniot-tepih-so-djej-zi-i-soprugot-01.jpg

Џеј Зи има 51 година и легендарна хип-хоп кариера, потоа мултимилионски бизниси и неверојатни успеси, но на прво место секогаш му е семејството.

Во брак е со една од најпознатите жени на светот, а дека ја цени и почитува Бијонсе покажува и фактот што неодамна се појави на филмска премиера токму со нејзината мајка Тина Ноулс.

majkata-na-bijonse-na-67-godini-zrachi-so-seksapil-na-crveniot-tepih-so-djej-zi-i-soprugot-02.jpg

majkata-na-bijonse-na-67-godini-zrachi-so-seksapil-na-crveniot-tepih-so-djej-zi-i-soprugot-06.jpg

Станува збор за премиера во Лос Анџелес на филмот „The Harder They Fall“, кој тој го има продуцирано.

majkata-na-bijonse-na-67-godini-zrachi-so-seksapil-na-crveniot-tepih-so-djej-zi-i-soprugot-04.jpg

majkata-na-bijonse-na-67-godini-zrachi-so-seksapil-na-crveniot-tepih-so-djej-zi-i-soprugot-05.jpg

На настанот мама Тина блесна во светкав комбинезон и покажа дека и на 67 години изгледа секси и заводливо. Погодок направи и со изборот на шминка и фризура.

Со неа освен Џеј Зи, беше и нејзиниот 74-годишен сопруг.

majkata-na-bijonse-na-67-godini-zrachi-so-seksapil-na-crveniot-tepih-so-djej-zi-i-soprugot-03.jpg

majkata-na-bijonse-na-67-godini-zrachi-so-seksapil-na-crveniot-tepih-so-djej-zi-i-soprugot-07.jpg

Повеќе од јасно е дека гените се чудо и дека важи изреката каква мајка, таква ќерка.

Повеќе фотки од Тина Ноулс:

majkata-na-bijonse-na-67-godini-zrachi-so-seksapil-na-crveniot-tepih-so-djej-zi-i-soprugot-02_1.jpg

majkata-na-bijonse-na-67-godini-zrachi-so-seksapil-na-crveniot-tepih-so-djej-zi-i-soprugot-08_1.jpg

majkata-na-bijonse-na-67-godini-zrachi-so-seksapil-na-crveniot-tepih-so-djej-zi-i-soprugot-07_1.jpg

majkata-na-bijonse-na-67-godini-zrachi-so-seksapil-na-crveniot-tepih-so-djej-zi-i-soprugot-06_1.jpg

majkata-na-bijonse-na-67-godini-zrachi-so-seksapil-na-crveniot-tepih-so-djej-zi-i-soprugot-05_1.jpg

majkata-na-bijonse-na-67-godini-zrachi-so-seksapil-na-crveniot-tepih-so-djej-zi-i-soprugot-04_1.jpg

На следната страна повеќе нови фотки од нејзината сексапилна ќерка, легендарната Бијонсе...Би можело да ве интересира:

Џеј Зи откри зошто сè уште не зборува со Канје Вест Се чини дека раперот Џеј Зи со издавањето на новиот албум реши да се отвори за п...
На 50 години, во патики и хеланки Џеј Ло одржа лекција за сексапил Џенифер Лопез е доказ дека годините не ви можат ништо доколку посветено работите...
Џеј Ло го надмина Алекс – му подари винтиџ автомобил од 200.000 долари Тој неа ѝ купи Porsche од 140.000 долари, но Џеј Ло го „надмина“ со персонализир...

Најчитани неделава

sonovnik-sidebar.jpg