Меган Фокс со Машин Ган Кели во Грција на одмор - не можат да се наситат еден на друг (фото)

Уште еден доказ дека Грција е замислата за совршен одмор за холивудските ѕвезди. На папарацо фотките од парот најмногу внимание привлекуваат шорцевите за капење на Машин Ган Кели.

megan-foks-so-mashin-gan-keli-vo-grcija-na-odmor-ne-mozhat-da-se-nasitat-eden-od-drug-foto-01.jpg

Меган Фокс и Машин Ган Кели периодов уживаат во Грција, 35-годишната актерка и 31-годишниот музичар не можеа да се наситат еден на друг.

Тие шетаа по живописните грчки улички држејќи се за рака и бакнувајќи се, најверојатно на островот Санторини.

Од интимни кафе средби до уживање во прошетките, парот уживаше, а на папарацо фотките вниманието го привлекуваат впечатливите шорцеви за капење на Машин Ган Кели. Тој е уникатен како и секогаш кога станува збор за неговиот моден стил.

megan-foks-so-mashin-gan-keli-vo-grcija-na-odmor-ne-mozhat-da-se-nasitat-eden-od-drug-foto-02.jpg

Тие постојано зборуваат за тоа дека се сродни души.

Фотки од престојот на парот во Грција:

С. С. | Црнобело

Би можело да ве интересира:

Канје Вест (44) си „фати“ 22-годишна девојка - заедно беа на кошаркарски меч, по скандалите (фото) Канје си „фати“ впечатлива убавица со полни усни, иако изјавуваше дека не прифаќ...
Брајан Остин Грин шета со синовите, едниот бос со женска облека - додека Меган Фокс си ја слави сврш... Откако Меган Фокс и Машин Ган Кели јавно ја објавија свршувачката, нејзиниот пор...
Машин Ган Кели ја запроси Меган Фокс со дијамантски прстен со посебно значење - прославиле со пиење ... По околу година и пол заедно, Машин Ган Кели ја запроси Меган Фокс, а наводно пр...

Најчитани неделава

sonovnik-sidebar.jpg