Спонзорирано од:
Спонзорирано од ОгласиЗаРабота.мк
Возач 08-08-2022
Технолог 08-08-2022


Џенифер Гарнер фрла ѓубре, раперот Lil Nas X во розово здолниште: Како изгледа секојдневието на ѕвездите низ фотки?

Тори Спелинг

djenifer-garner-frla-gjubre-raperot-lil-nas-x-vo-rozovo-zdolnishte-kako-izgleda-sekojdnevieto-na-dzvezdite-niz-fotki-25.jpg

Селма Блер

djenifer-garner-frla-gjubre-raperot-lil-nas-x-vo-rozovo-zdolnishte-kako-izgleda-sekojdnevieto-na-dzvezdite-niz-fotki-12.jpg

Хејли Бибер

djenifer-garner-frla-gjubre-raperot-lil-nas-x-vo-rozovo-zdolnishte-kako-izgleda-sekojdnevieto-na-dzvezdite-niz-fotki-15.jpg

Скот Дисик

djenifer-garner-frla-gjubre-raperot-lil-nas-x-vo-rozovo-zdolnishte-kako-izgleda-sekojdnevieto-na-dzvezdite-niz-fotki-17.jpg

Криси Тајген

djenifer-garner-frla-gjubre-raperot-lil-nas-x-vo-rozovo-zdolnishte-kako-izgleda-sekojdnevieto-na-dzvezdite-niz-fotki-06.jpg

Алиша Кис

djenifer-garner-frla-gjubre-raperot-lil-nas-x-vo-rozovo-zdolnishte-kako-izgleda-sekojdnevieto-na-dzvezdite-niz-fotki-13.jpg

Џејсон Момоа

djenifer-garner-frla-gjubre-raperot-lil-nas-x-vo-rozovo-zdolnishte-kako-izgleda-sekojdnevieto-na-dzvezdite-niz-fotki-11.jpg

Уште 7 ѕвезди на следната страна...


Би можело да ве интересира:

Тревис побарал дозвола да се ожени со Кортни, на гробот на татко ѝ, не ѝ ги викнал децата – нови дет... Тревис Баркер побарал дозвола од Крис Џенер, но и од починатиот татко на Кортни ...
Криси Тајген, откако трагично го загуби синот во спонтан абортус: „Почнав со нов циклус ин-витро опл... Една година откако трагично го загуби бебето по спонтан абортус манекенката Крис...
Џенифер Лопез искрено за врската со Бен Афлек: „Научивме од грешките - не сакаме минатото да ни се п... „Среќна сум и горда што сум со него. Тој денес е таков како што порано посакував...

Најчитани неделава

sonovnik-sidebar.jpg