Џенифер Гарнер фрла ѓубре, раперот Lil Nas X во розово здолниште: Како изгледа секојдневието на ѕвездите низ фотки?

Како изгледаат Бен Афлек и Џеј Ло кога следат протокол за корона, како изгледа Алек Болдвин кога по скандалите се обидува да се врати во нормалата на секојдневието, како изгледа Тори Спелинг кога турка количка на пазарење...?

djenifer-garner-frla-gjubre-raperot-lil-nas-x-vo-rozovo-zdolnishte-kako-izgleda-sekojdnevieto-na-dzvezdite-niz-fotki-01.jpg

Од Бен Афлек до Кејти Холмс, како изгледаат ѕвездите уловени додека ги завршуваат секојдневните обврски?

Тогаш немаат тим на стилисти зад себе и изгледаат како „обични“ луѓе.

Фотки од секојдневието на славните:

Принцот Чарлс

djenifer-garner-frla-gjubre-raperot-lil-nas-x-vo-rozovo-zdolnishte-kako-izgleda-sekojdnevieto-na-dzvezdite-niz-fotki-21.jpg

Џенифер Гарнер

djenifer-garner-frla-gjubre-raperot-lil-nas-x-vo-rozovo-zdolnishte-kako-izgleda-sekojdnevieto-na-dzvezdite-niz-fotki-18.jpg

Леонардо ди Каприо

djenifer-garner-frla-gjubre-raperot-lil-nas-x-vo-rozovo-zdolnishte-kako-izgleda-sekojdnevieto-na-dzvezdite-niz-fotki-20.jpg

Ед Ширан

djenifer-garner-frla-gjubre-raperot-lil-nas-x-vo-rozovo-zdolnishte-kako-izgleda-sekojdnevieto-na-dzvezdite-niz-fotki-22.jpg

Кејти Холмс

djenifer-garner-frla-gjubre-raperot-lil-nas-x-vo-rozovo-zdolnishte-kako-izgleda-sekojdnevieto-na-dzvezdite-niz-fotki-23.jpg

Чејс Крафорд

djenifer-garner-frla-gjubre-raperot-lil-nas-x-vo-rozovo-zdolnishte-kako-izgleda-sekojdnevieto-na-dzvezdite-niz-fotki-05.jpg

Бен Афлек

djenifer-garner-frla-gjubre-raperot-lil-nas-x-vo-rozovo-zdolnishte-kako-izgleda-sekojdnevieto-na-dzvezdite-niz-fotki-02.jpg

Брајан Остин Грин

djenifer-garner-frla-gjubre-raperot-lil-nas-x-vo-rozovo-zdolnishte-kako-izgleda-sekojdnevieto-na-dzvezdite-niz-fotki-04.jpg

Уште 7 ѕвезди на следната страна...Би можело да ве интересира:

Тревис побарал дозвола да се ожени со Кортни, на гробот на татко ѝ, не ѝ ги викнал децата – нови дет... Тревис Баркер побарал дозвола од Крис Џенер, но и од починатиот татко на Кортни ...
Криси Тајген, откако трагично го загуби синот во спонтан абортус: „Почнав со нов циклус ин-витро опл... Една година откако трагично го загуби бебето по спонтан абортус манекенката Крис...
Бен Афлек гневно се расправа со бившата Џенифер Гарнер, додека со Џеј Ло е како потполно друга лично... Бен Афлек беше забележан со бившата Џенифер Гарнер како гневно гестикулира, доде...

Најчитани неделава

sonovnik-sidebar.jpg