Ким Кардашијан се прошета во влечки од 410 евра, без грам шминка (во придружба на Канје Вест)

Кога Ким Кардашијан е само „обична мајка“ и навива на фудбалски меч на синот, со бившиот сопруг крај себе и издание како за по дома, но со бизарен дизајн на апостолки.

kim-kardashijan-se-prosheta-vo-vlechki-od-410-evra-bez-gram-shminka-vo-pridruzhba-na-kanje-vest-01.jpg

Ким Кардашијан неодамна беше фотографирана со поранешниот сопруг Канје Вест на спортски натпревар на нивниот син Сент во Лос Анџелес, во придружба на Норт и Чикаго.

Но, најголемо внимание 41-годишната ријалити ѕвезда привлече со влечките на нозете.

Станува збор за апостолки од брендот Balenciaga од 410 евра.

kim-kardashijan-se-prosheta-vo-vlechki-od-410-evra-bez-gram-shminka-vo-pridruzhba-na-kanje-vest-02.jpg

Многумина дизајнот на овие апостолки го нарекуваат бизарен поради расцепот напред кај прстите.

За оваа пригода Ким е во сосема релаксирано издание, без грам шминка на себе.

Ким на натпревар на синот:

С. С. | Црнобело

Би можело да ве интересира:

Ким Кардашијан е во тајна врска со познат рагбист, се кријат поради Канје Ким Кардашијан повеќе од половина година е во врска со 12 години помлад рагбист,...
Мајка си е мајка: Ким Кардашијан направи снежна шума во домот за да ја израдува ќерката која тагува ... Само еден месец откако кажа дека ќерка ѝ Норт се жалеше заради тоа што живее со ...
Ким Кардашијан го претвори домот во снежна шума, додека ќерка ѝ моли да живее со Канје (фото) Додека во јавноста се шпекулира дека Ким и Канје можеби ќе ги променат правилата...
Мозолчиња, неуредна коса – Ким Кардашијан „уловена“ без шминка на одмор со ќерката Норт (фото) На новите папарацо фотки, Ким Кардашијан изгледа одлично без шминка, но покажа д...
Признанието за неверство на Дејвид Бекам, спуштените пантолони на Канје – Настани во шоу бизнисот шт... Двете бебиња на Парис Хилтон, разделбата на Меган Фокс и Машин Ган Кели, неплани...
Бисерниот фустан на Ким Кардашијан се распадна: „Ќерка ми ги собираше бисерите што паѓаа уште додека... „Имав проблеми со аутфитот во текот на целиот ден. Уште кога излегував од хотело...

Најчитани неделава

sonovnik-sidebar.jpg