Поранешната порно актерка Миа Калифа плаќа висока цена за минатото: „Каде и да одам ме следат сомнителни мажи“

Поранешната порно актерка Миа Калифа е мошне активна на социјалните мрежи, а редовно споделува фотографии и видеа од нејзините патувања. Но, иако се одлучи да се откаже од снимањето на филмови за возрасни, очигледно Миа не може да побегне од сопственото минато.

poraneshnata-porno-akterka-mia-kalifa-plakja-visoka-cena-za-minatoto-kade-i-da-odam-me-sledat-somnitelni-mazhi-01.jpg

Таа неодамна беше на луксузна јахта во Мајами од каде сподели кратко видео на кое се гледа дека каде и да оди, постојано ја следат сомнителни мажи.

poraneshnata-porno-akterka-mia-kalifa-plakja-visoka-cena-za-minatoto-kade-i-da-odam-me-sledat-somnitelni-mazhi-04.jpg

Во видеото што таа го објави на Инстаграм Стори се гледа дека таа ужива на јахта во Мајами, но ја врти камерата и можеме да видиме дека во друг брод ја следат 10-тина мажи.

„Мајами е супер, сѐ додека...“ - напиша таа на објавата...

poraneshnata-porno-akterka-mia-kalifa-plakja-visoka-cena-za-minatoto-kade-i-da-odam-me-sledat-somnitelni-mazhi-02.jpg

poraneshnata-porno-akterka-mia-kalifa-plakja-visoka-cena-za-minatoto-kade-i-da-odam-me-sledat-somnitelni-mazhi-03.jpg

Видеото погледнете го ТУКА.

Инаку, според објавите на Инстаграм, може да се забележи дека Миа во последниот период е постојано сама, а речиси нема трага од нејзиниот последен дечко, пејачот од Порторико, Јаи Кортез.

poraneshnata-porno-akterka-mia-kalifa-plakja-visoka-cena-za-minatoto-kade-i-da-odam-me-sledat-somnitelni-mazhi-09.jpg

Миа објави видео на ТикТок кое набрзина собра 1,7 милиони прегледи, а на кое напиша:

„Кога си бил емотивно возрасен за време на целата врска, но сфаќаш дека не си побегнал од граѓанска војна за да се грижиш за нечиј недораснат син“.

poraneshnata-porno-akterka-mia-kalifa-plakja-visoka-cena-za-minatoto-kade-i-da-odam-me-sledat-somnitelni-mazhi-11.jpg

Дел од нејзините следбеници сметаат дека таа на тој начин и официјално објавила дека раскинала со Јаи.

Прочитајте и Поранешната порно актерка Миа Калифа 3 месеци по разводот го покажа новото момче - си фати пејач од Порторико (фото)

Погледнете повеќе фотографии од одморот на Миа на следната страна...Би можело да ве интересира:

Никогаш не е доцна: 6 познати актери кои се прославија дури по 50-тата година од животот На сите ни се чини дека Морган Фримен бил славен актер целиот негов живот, но то...
На 90 години позира гламурозно, Елвис го нарече „аматер во кревет“ – Која е скандалозната холивудска... Холивудската актерка Рита Морено на 90 години направи фотосесија и покажа дека с...
Чудни трикови за убавина за кои славните жени тврдат дека се ефикасни Никол Кидман е позната по својата сјајна коса, која вели дека ја одржува со пија...

Најчитани неделава

sonovnik-sidebar.jpg