„Сакаш ли да ја засениш невестата?“ - Гостинка обвинета дека носи преразголен фустан на свадба
Спонзорирано од:
Спонзорирано од ОгласиЗаРабота.мк


„Сакаш ли да ја засениш невестата?“ - Гостинка обвинета дека носи преразголен фустан на свадба

„Дефинитивно сакала да ѝ го украде вниманието на невестата со тој проѕирен фустан“, гласи еден од коментарите. Што мислите вие?

sakash-li-da-ja-zasenish-nevestata-gostinka-obvineta-deka-nosi-prerazgolen-fustan-za-na-svadba-01.jpg

Жена која носела разголен црвен фустан со тантела на свадба кај своја пријателка стана мета на критики. Дебата започна на Reddit кога еден корисник објави фотографии од свадба од Полска, каде невестата позира со своја пријателка, а потоа пријателката позира со партнерот.

Корисниците проценија дека фустанот на жената е многу нападен за на свадба и дека нејзина цел како намерно да била да ја засени невестата.

sakash-li-da-ja-zasenish-nevestata-gostinka-obvineta-deka-nosi-prerazgolen-fustan-za-na-svadba-03.jpg

„Дефинитивно сакала да ѝ го украде вниманието на невестата со тој проѕирен фустан“, гласи еден од коментарите.

Дали и вие го мислите истото или сметате дека гостите на свадбите треба да имаат комплетна слобода во изборот на својот стајлинг?

sakash-li-da-ja-zasenish-nevestata-gostinka-obvineta-deka-nosi-prerazgolen-fustan-za-na-svadba-02.jpg

С. С. | Црнобело

Би можело да ве интересира:

Свадба на плажа во Пефкохори – невестата има 83 години (фото) Годините не се пречка за уживање во љубовта - на социјалните мрежи вирално се ши...
Аутистично девојче носело само еден модел на фустан - Твитерџиите се сплотија за да ја усреќат Неодамна една жена, Дебора Прајс, објавила на Твитер дека има пријателка чија ќе...
Сестрата на невестата среде свадба влезе во вода за да спаси живот на птица (фото) Без разлика што била во долг елегантен фустан таа влегла во водата без размислув...

Најчитани неделава