Даниел Кајмакоски стана русокос за да го одглуми Џастин Бибер во ТЛЗП (видео)
Спонзорирано од:
Спонзорирано од ОгласиЗаРабота.мк
Менаџер 20-09-2021


Даниел Кајмакоски стана русокос за да го одглуми Џастин Бибер во ТЛЗП (видео)

Следеше општо воодушевување откако водителката на шоуто го најави Даниел Кајмакоски како Џастин Бибер.

daniel-kajmakoski-stana-rusokos-za-da-go-odglumi-justin-bieber-01.jpeg

Со богат сценски настап, Даниел отпеа две песни - „Sorry“ и „Love Yourself“.

Иако од жирито беше критикуван дека вокално не го доловил Џастин најдобро, сепак за сценскиот настап доби само пофалби.

daniel-kajmakoski-stana-rusokos-za-da-go-odglumi-justin-bieber-02.jpeg

„Како успевате за 5-6 дена да го извежбате ова? Навистина сте вонземјани,“ гласеше коментарот на Дејан.

„Пееше фантастично и иако не го слушам Џастин Бибер, уживав,“ велеше Иван.

daniel-kajmakoski-stana-rusokos-za-da-go-odglumi-justin-bieber-03.jpeg

daniel-kajmakoski-stana-rusokos-za-da-go-odglumi-justin-bieber-04.jpeg

daniel-kajmakoski-stana-rusokos-za-da-go-odglumi-justin-bieber-05.jpeg

Погледнете го русокосиот Даниел кој успешно го имитираше танцувањето на Бибер:

М. Д. | Црнобело

Би можело да ве интересира:

Како котира Тијана Дапчевиќ на листата на ТЛЗП по најновиот настап? (видео) Тијана, Беби Дол и Бане Видаковиќ имаа одличен настап при кој го исцедија и посл...
Со раздвоени заби и провокации на маса: Тијана Дапчевиќ како Мадона во ТЛЗП (видео) Тијана бележи уште еден фантастичен настап на Твоето лице звучи познато, овојпат...
Тијана Дапчевиќ секси во улога на Џеси Џеј во ТЛЗП (видео) Тијана Дапчевиќ минатата недела одлично се покажа како машко во улога на Џастин ...

Најчитани неделава

sonovnik-sidebar.jpg