Со раздвоени заби и провокации на маса: Тијана Дапчевиќ како Мадона во ТЛЗП (видео)

Тијана бележи уште еден фантастичен настап на Твоето лице звучи познато, овојпат во улога на легендарната Мадона.

so-razdvoeni-zabi-i-provokacii-na-masa-tijana-dapcevik-kako-madona-vo-tlzp-001.jpg

Тијана пееше „Who do you think you are?“ облечена речиси идентично како Мадона на спотот, со наредени ланци на неа и со голема група на танчари на сцената.

Среде настап успеа да се качи и на масата каде седат членовите од жирито.

Настапот беше енергичен и Тијана се здоби со уште една тура на пофалби и позитивни коментари.

Кликнете тука за да го погледнете видеото.

М. Д. | Црнобело

Најчитани неделава

sonovnik-sidebar.jpg