Тест на потсвеста


Тест на потсвеста

test-na-potsvest-povekjeМозокот на возрасните луѓе е доволно "расипан", па понекогаш имаат потешкотии да ја видат вистинската слика која што стои пред нив. Дали е и вашиот?

 

 

Би можело да ве интересира:

Замислете дека сте на полагање – На кое место ќе седнете? Во вакви ситуации може многу да се открие за карактерот на човекот – на кое мест...
Квиз: Дали луѓето лесно манипулираат со вас? Дали им верувате на луѓето, на политичарите, на тоа што го гледате на телевизија...
Трик прашање за тестирање на вашата фантазија Дали ќе успеете да најдете излез од оваа чудна ситуација? Koлку ви работи фантаз...

Најчитани неделава

sonovnik-sidebar.jpg