Тест за карактерот: нацртајте прасе

test-za-karakterot-nacrtajte-prase-povekjeСтанува збор за еден интересен тест, каде со помош на цртеж ќе успеете да откриете неколку ваши карактеристики: колку сте добри во ислушување...


...на луѓето, во сексот, колку сте реални и слично.

Која е вашата задача?

Треба да нацртате прасе во рамката која ќе ви се појави и понатаму да ги следите инструкциите за да стигнете до резултатите. Едноставно е и брзо.

Би можело да ве интересира:

Квиз: Која е вашата идеална секс поза во лето? (18+) Дали сте од оние кои поради жештините избегнуваат секс кога надвор е +30 степени...
Кој број треба да стои на местото на прашалникот? Погледнете ја фотографијата со три илустрации, па врз база на двата одговори, об...

Најчитани неделава

sonovnik-sidebar.jpg