Имате ли моќ на опсервација?


Имате ли моќ на опсервација?

Тестирајте ја својата моќ на опсервација, и внимавајте дали ќе ги забележите сите детали. Дали можеме да забележиме нешто што вистински не бараме?

 

 

Сконцентрирајте се, и внимателно следете она што се бара од вас.


Па... забележавте ли нешто не вообичаено ?

Би можело да ве интересира:

Квиз: На кого ќе му помогнете прво? Изборите кои ги правиме во непријатните ситуации, може да ни откријат многу пове...
Тест за вљубениците во филмот „Сам дома“ Дали сте вљубеници во култниот филм „Сам дома“? Актерот Меколи Калкин пред околу...
Кој е вашиот среќен ден во неделата? Никој не ги сака понеделниците, факт е. Сите ги обожаваме петоците и тоа е уште ...

Најчитани неделава

sonovnik-sidebar.jpg