Тест: Која од девојкиве е плавуша?


Тест: Која од девојкиве е плавуша?

koja_e_plavusa_smallКолку е моќна вашата перцепција? Дали можете да кажете која од девојкиве е плавуша, а притоа гледајќи ги девојките само од половината надоле?

 

 

Обидете се да го дадете точниот одговор пред да го видите.

koja_e_plavusa_1

Погледнете убаво...одговорот е прикажан подолу...

.

.

.

.

.

.

.

.

.

.

.

koja_e_plavusa_2
Плавушата ја подигнала десната нога!!

Би можело да ве интересира:

Тест за очи и нерви: Пронајдете ја рибата во океанот Можеби има многу риби во морињата и океаните, но на оваа фотографија има само ед...
Квиз: Кој маж би го одбрале за партнер? Честопати жените знаат да се пожалат како секогаш бираат „погрешен маж“ во живот...
Трик прашање: Како успеал Борјан во тоа? Дали вие му се радувате на дождот или го мразите? Овојпат една загатка со него ќ...

Најчитани неделава

sonovnik-sidebar.jpg