Квиз: Можете ли да го препознаете филмот по стајлингот на главните хероини?

Ќе препознаете ли кој лик се крие зад овие модни креации и за кој филм станува збор?

kviz-mozhete-li-da-go-prepoznaete-filmot-po-stajlingot-na-glavnite-heroini-01.jpg

Колку забележувате детали или во случајов модни појавувања додека гледате филмови?

Филмоманите не може да ги немаат изгледано одбраните филмови во продолжение, но колку се сеќаваат на модните креации на главните хероини?

Да провериме... Кликнете на секоја фотографија за точниот одговор.

Можете ли да го препознаете филмот по стајлингот на главните хероини?
 1. 1. Од кој филм е овој стајлинг?
  Кликни за одговорот
 2. 2. Од кој филм е овој стајлинг?
  Кликни за одговорот
 3. 3. Од кој филм е овој стајлинг?
  Кликни за одговорот
 4. 4. Од кој филм е овој стајлинг?
  Кликни за одговорот
 5. 5. Од кој филм е овој стајлинг?
  Кликни за одговорот
 6. 6. Од кој филм е овој стајлинг?
  Кликни за одговорот
 7. 7. Од кој филм е овој стајлинг?
  Кликни за одговорот
 8. 8. Од кој филм е овој стајлинг?
  Кликни за одговорот
 9. 9. Од кој филм е овој стајлинг?
  Кликни за одговорот
 10. 10. Од кој филм е овој стајлинг?
  Кликни за одговорот

М. М. | Црнобело

Би можело да ве интересира:

Квиз: Дали сте вистински фан на серијата Преспав - колку знаете за ликовите? Од каде потекнува Талат, која ѝ е животна цел на Јелена, во кого е Коста вљубен ...
Квиз: 10 прашања кои треба да ги знае секој филмоман Се сметате себеси за вистински љубител на филмови? Ако е така, време е да се док...
Квиз: Колку филмови со Џони Деп ќе познаете од една сцена? Ако Џони Деп е еден од вашите омилени актери, без проблем ќе го решите овој квиз...

Најчитани неделава

sonovnik-sidebar.jpg