Слонче кое носи среќа – одберете едно и дознајте го советот што ќе ви го понуди


Слонче кое носи среќа – одберете едно и дознајте го советот што ќе ви го понуди

Станува збор за брз и едноставен тест. Одберете го слончето коешто најмногу ве привлекува и прочитајте го советот којшто ви го носи истото.

Slonce-koe-nosi-srekja-test-01.jpg

Внимателно погледнете ја сликата уште еднаш. Дали одбравте?

Slonce-koe-nosi-srekja-test-02.jpg

Толкувањето ќе го најдете на следната страна…Би можело да ве интересира:

Одберете карта и откријте – Што сака да ви каже жената која ја носите во себе? Каква порака ви испраќа внатрешната жена во вас? Одберете една карта и откријте....
Брз тест – Одберете врата која ќе ви ја покаже иднината што ве очекува Сите коишто го направиле овој едноставен тест се изненадени од неговиот позитиве...
Брз тест: Првото нешто што ќе го видите на сликата ќе ви ја разоткрие потсвеста Нашата потсвест е психичка активност која се одвива во умот, веднаш под нивото н...

Најчитани неделава

sonovnik-sidebar.jpg