Што не е во ред со одморот на овој заљубен пар?

Пар во бикини, ужива на одмор покрај базен, но иако личат среќно, нешто не е во ред... ќе погодите ли што е?

shto-ne-e-vo-red-so-odmorot-na-ovoj-zaljuben-par_01.jpg

Ако сте добри со забележување детали, не ви е потребно повеќе објаснување, веќе сте увиделе што се случува.

Што не е во ред на илустрацијата?

shto-ne-e-vo-red-so-odmorot-na-ovoj-zaljuben-par-02.jpg

Погледнете го точниот одговор на следната страница...Би можело да ве интересира:

Предизвик кој ќе го решат точно само умните глави: Колку дупки има маицата? Оваа задача на прв поглед изгледа едноставно, но најверојатно ќе направи да погр...
Визуелен предизвик: Кој жолт круг е помал? Како се снаоѓате со визуелните предизвици? Ве служи ли добро видот? Тестирајте с...
Визуелен предизвик: Пронајдете ги скриените ликови за 10 секунди Каква е вашата моќ на забележување? Имате ли изострен вид, до толку што за 10 се...
Квиз: 10 визуелни предизвици што ќе ви го раздвижат мозокот Ако сакате визуелни предизвици, веруваме дека ќе ви се допадне овој квиз. Тестир...
Визуелен предизвик: Кој е сопругот на Ана? Визуелните предизвици се создадени за да се забавуваме, но и да размислуваме лог...
Тежок визуелен предизвик: Пронајдете го авионот што лета во спротивен правец од останатите На илустрацијата пред вас има неколку стотина авиони. Сите тие летаат „нанадвор“...

Најчитани неделава

sonovnik-sidebar.jpg