Предизвик за луѓе со изострен вид: Пронајдете ja рибата помеѓу октоподите


Предизвик за луѓе со изострен вид: Пронајдете ja рибата помеѓу октоподите

predizvik-za-lugje-so-izostren-vid-pronajdete-ja-ribata-pomegju-oktopodite-01.jpg

Еве ви уште една шанса да си докажете колку сте внимателни и колку имате изострен вид. За колку време ќе ја пронајдете рибата?

predizvik-za-lugje-so-izostren-vid-pronajdete-ja-ribata-pomegju-oktopodite-02.jpg

Одговорот е на следната страна...Би можело да ве интересира:

Предизвик: Пронајдете ја ламбата помеѓу парчињата мебел - ќе успеете ли за 37 секунди? Само луѓето со изрострен вид ќе успеат да го решат овој предизвик. Пронајде...
Пронајдете го молецот што се сокрил меѓу облеката - за колку секунди ќе успеете? Имате ли изострен вид? Новата предизвикувачка задача ќе ви помогне да го тестира...
Тест за видот: Каде се крие розата? Дали имате изострен вид? Дали ќе успеете да ја пронајдете скриената роза и за ко...

Најчитани неделава

sonovnik-sidebar.jpg