Трик прашање за луѓе со кликер

trik-prashanje-za-lugje-so-kliker-01.jpg

Како се снаоѓате во сообраќајот? Колку често полицајците ви пишуваат казни? Дали ги почитувате правилата?

Одговорот е на следната страна...Би можело да ве интересира:

Трик прашање: Која е оваа жена? Ќе сфатите ли што се случува, која е оваа жена што секогаш точно ја знае информа...
Трик прашање за умни глави: Колку време ќе им биде потребно? Ајде за миг со мислите отпатувајте и замислете си ја оваа ситуација, па пресмета...
Трик прашање: Ако сестрата на твојот вујко не ти е тетка, што ти е таа? Ова интересно трик прашање нема да ви одземе многу време, сигурно брзо и лесно ќ...

Најчитани неделава

sonovnik-sidebar.jpg