Шеговито трик прашање: Како се вика кога еден маж живее само со една жена?

Дали се сметате за личност со добра смисла за хумор? Ако е така, тогаш сигурно ќе го погодите одговорот на ова прашање...

zabavno-trik-prashanje-kako-se-vika-koga-eden-mazh-zhivee-samo-so-edna-zhena-01.jpg

Одговорот е на следната страна...Би можело да ве интересира:

Трик прашање за креативни умови: Што сум јас? Хммм, што може да биде ова? Ќе ви падне ли на ум креативниот одговор на ова праш...
Квиз: 7 трик прашања кои нема да ви дадат мир додека не ги решите Време е за будење на мозокот со трик прашања кои ќе ви ја вклучат логиката на на...
Трик прашање на чиј одговор најверојатно нема да се сетите Расположени ли сте за размрдување на мозокот? Ова трик прашање дефинитивно ќе ви...

Најчитани неделава

sonovnik-sidebar.jpg