Трик прашање за логичари - Како е можно ова?


Трик прашање за логичари - Како е можно ова?

Дали се сметате за остроумни? Сакате ли шах? Ајде тестирајте се со ова трик прашање...

trik-prashanje-za-logichari-kako-e-mozhno-ova-01.jpg

Одговорот е на следната страна....Би можело да ве интересира:

Шеговито трик прашање: Како се вика кога еден маж живее само со една жена? Дали се сметате за личност со добра смисла за хумор? Ако е така, тогаш сигурно ќ...
Трик прашање: Колку мачки има во собата? Нова доза тестирање на вашиот ум... Ајде сега едно полесно трик прашање со мачки...
Трик прашање: Колку деца има Дејан? Време е за будење на умот од зимски сон – ве предизвикуваме со трик прашање. ...

Најчитани неделава

sonovnik-sidebar.jpg