Тест низ едно прашање: Која од жените држи туѓо дете?

Тестот кој се прави за помалку од минута ќе ви помогне да разберете каква ви е релацијата со другите луѓе и какви односи негувате во текот на животот.

test-niz-edno-prasanje-koja-od-zenite-drzi-tugjo-dete-01.jpg

Треба само да одговорите на следното прашање:

Која од жените не е мајка на детенцето кое го држи?

test-niz-edno-prasanje-koja-od-zenite-drzi-tugjo-dete-001.jpg

Толкувањето на вашиот одговор се крие на следната страна...Би можело да ве интересира:

Забавно трик прашање: Пред кого секој мора да симне капа? Овојпат предизвикот е многу забавен и само најкреативните умови ќе дојдат до реш...
Лесно трик прашање: Кој влегува прв во домот? Сакате ли трик прашања за размрдување на мозокот? Ова е навистина лесно, но дали...
Лесно трик прашање: Колку ќе тежи петелот? Ова забавно трик прашање нема да ви одземе многу време, сигурно брзо и лесно ќе ...

Најчитани неделава

sonovnik-sidebar.jpg