Трик прашање: Колку мачки има во собата?


Трик прашање: Колку мачки има во собата?

Нова доза тестирање на вашиот ум... Ајде сега едно полесно трик прашање со мачки, кое веројатно многумина ќе го погодат без многу размислување! Кој е точниот одговор?

trik-prashanje-kolku-machki-ima-vo-sobata-01.jpg

Одговорот е на следната страна...Би можело да ве интересира:

Трик прашање: Колку деца има Дејан? Време е за будење на умот од зимски сон – ве предизвикуваме со трик прашање. ...
Шеговито трик прашање: Како се вика кога еден маж живее само со една жена? Дали се сметате за личност со добра смисла за хумор? Ако е така, тогаш сигурно ќ...
Трик прашање: Што се човекот и жената? Колку добро се снаоѓате со трик прашања? Ајде тестирајте се со ова... Колку д...

Најчитани неделава

sonovnik-sidebar.jpg