Трик прашање на чиј одговор ќе се сетат само најумните глави

Што може да биде одговорот на ова прашање? Ќе успеете ли да дојдете до одговорот? Ќе се снајдете ли со ова трик прашање?

trik-prashanje-na-chij-odgovor-kje-se-setat-samo-najumnite-glavi-01.jpg

Одговорот е на следната страна...Би можело да ве интересира:

Трик прашање за креативни умови: Што сум јас? Хммм, што може да биде ова? Ќе ви падне ли на ум креативниот одговор на ова праш...
Квиз: 7 трик прашања кои нема да ви дадат мир додека не ги решите Време е за будење на мозокот со трик прашања кои ќе ви ја вклучат логиката на на...
Трик прашање на чиј одговор најверојатно нема да се сетите Расположени ли сте за размрдување на мозокот? Ова трик прашање дефинитивно ќе ви...

Најчитани неделава

sonovnik-sidebar.jpg