Трик прашање: Како е можна оваа ситуација?


Трик прашање: Како е можна оваа ситуација?

Kaко се снаоѓате со трик прашањата? Обожавател ли сте на кошарка, ќе се сетите ли на одговорот на ова прашање?

trik-prashanje-kako-e-mozhna-ovaa-situacija-01.jpg

Одговорот е на следната страна...Би можело да ве интересира:

Шеговито трик прашање: Како се вика кога еден маж живее само со една жена? Дали се сметате за личност со добра смисла за хумор? Ако е така, тогаш сигурно ќ...
Трик прашање: Колку мачки има во собата? Нова доза тестирање на вашиот ум... Ајде сега едно полесно трик прашање со мачки...
Трик прашање за логичари - Како е можно ова? Дали се сметате за остроумни? Сакате ли шах? Ајде тестирајте се со ова трик праш...

Најчитани неделава

sonovnik-sidebar.jpg