Трик прашање за креативни умови: Што сум јас?

Хммм, што може да биде ова? Ќе ви падне ли на ум креативниот одговор на ова прашање? За што станува збор?

trik-prashanje-za-kreativni-umovi-shto-sum-jas-01.jpg

Одговорот е на следната страна...Би можело да ве интересира:

Квиз: 7 трик прашања кои нема да ви дадат мир додека не ги решите Време е за будење на мозокот со трик прашања кои ќе ви ја вклучат логиката на на...
Трик прашање на чиј одговор најверојатно нема да се сетите Расположени ли сте за размрдување на мозокот? Ова трик прашање дефинитивно ќе ви...
Забавно трик прашање: Пред кого секој мора да симне капа? Овојпат предизвикот е многу забавен и само најкреативните умови ќе дојдат до реш...

Најчитани неделава

sonovnik-sidebar.jpg