Предизвикувачко трик прашање за упорни луѓе (кои нема да се откажат од размислување)

За ова трик прашање ќе мора малку подобро да размислите... Тешко дека ќе се сетите на одговорот од прва или пак не е така? Што би можело да биде?

predizvikuvachko-trik-prashanje-za-uporni-lugje-koi-nema-da-se-otkazhat-od-razmisluvanje-01.jpg

Одговорот е на следната страна...Би можело да ве интересира:

Предизвикувачко трик прашање за мислители Размислувате ли за работите поинаку од другите? Доаѓате ли до решенија, кои друг...
Трик прашање за креативни умови: Што сум јас? Хммм, што може да биде ова? Ќе ви падне ли на ум креативниот одговор на ова праш...
Трик прашање само за внимателни мислители Замислете си една ваква куќа обоена во жолто и одговорете на предизвикот... З...

Најчитани неделава

sonovnik-sidebar.jpg