Трик прашање кое нема да го решат оние со безобразни умови

Ајде да провериме дали имате безобразен ум и прво ви доаѓаат „валкани“ мисли, а потоа логични. Што е точниот одговор?

trik-prashanje-koe-nema-da-go-reshat-onie-so-bezobrazni-umovi01.jpg

Ова трик прашање малку ќе ве помачи, посебно доколку на ум ви доаѓаат само безобразни мисли.

Размислете добро пред да преминете на втора страна за точниот одговор...Би можело да ве интересира:

Трик прашање: Која е оваа жена? Ќе сфатите ли што се случува, која е оваа жена што секогаш точно ја знае информа...
Трик прашање: Колку повеќе ги имаш, толку повеќе ги сакаш - што е тоа? Дали вашиот мозок секогаш и за сè бара решенија? Дали така ќе биде и со ова трик...
Трик прашање кое ќе ви го размрда умот Размрдајте го малку умот со логичко размислување. Ќе погодите ли кој е точниот о...

Најчитани неделава

sonovnik-sidebar.jpg