Многу безобразно трик прашање (или не) - што е тоа?

Како размислувате? Дали веднаш умот ви оди таму кај што не треба? Кој може да биде одговорот на ова трик прашање?

mnogu-bezobrazno-trik-prashanje-ili-ne-shto-e-toa-01.jpg

Одговорот е на следната страна...Би можело да ве интересира:

Трик прашање: Која е оваа жена? Ќе сфатите ли што се случува, која е оваа жена што секогаш точно ја знае информа...
Трик прашање кое ќе ви го размрда умот Размрдајте го малку умот со логичко размислување. Ќе погодите ли кој е точниот о...
Трик прашање: Колку повеќе ги имаш, толку повеќе ги сакаш - што е тоа? Дали вашиот мозок секогаш и за сè бара решенија? Дали така ќе биде и со ова трик...

Најчитани неделава

sonovnik-sidebar.jpg