Спонзорирано од:
Спонзорирано од ОгласиЗаРабота.мк


Астро ќоше: На што се „алергични“ хороскопските знаци?

Лавовите се „алергични“ на намќоресто однесување, Биковите на лаги... На што се „алергични“ останатите 10 хороскопски знаци?

astro-kjoshe-na-shto-se-alergichni-horoskopskite-znaci-01.jpg

Некои луѓе се алергични на полен, други на лимон, трети на мирис на свежо косена трева. Но, тоа нема никаква врска со хороскопот, туку со гените и самото тело на човекот.

Астролозите, пак, тврдат дека секој хороскопски знак „развива алергија“ на нешто, поттикнат од средината во која живее и луѓето кои се во негова близина.

Знаете ли на што се „алергични“ хороскопските знаци?

astro-kjoshe-na-shto-se-alergichni-horoskopskite-znaci-02_copy.jpg

А. Ј. | Црнобело

Би можело да ве интересира:

3 хороскопски знаци кои немаат лош збор за бившите (и зошто) Стрелец: Тие се познати по својот ведар и слободен дух, па знаат дека разделбата...
3 хороскопски знаци кои ќе доживеат голема љубов во 2024-та Бидете отворени за нови познанства, но не влегувајте избрзано во врска за да не ...
5 хороскопски знаци на кои им е најважно да мирисаат убаво Скорпија - Тие сакаат да мирисаат заводливо и интригантно. Сакаат моќни парфеми ...
Кои хороскопски знаци се малери, а кои имаат најмногу среќа во животот? Стрелците некогаш одат со главата низ ѕид само за да тестираат колкава среќа има...
Како секој хороскопски знак сам си ја уништува љубовната врска? Многу Водолии не можат да преболат некоја стара љубов. Тие често мислат на ...
Кој е вашиот знак во арапскиот хороскоп и што открива за вас? Копје е првиот знак во арапскиот хороскоп и со него почнува, но и завршува годин...

Најчитани неделава

sonovnik-sidebar.jpg