Кој хороскопски знак имаше најмногу секс во 2016-та?
Спонзорирано од:
Спонзорирано од ОгласиЗаРабота.мк
Software Engineer 13-03-2018
Elektricari 22-03-2018
Оператор 22-03-2018


Кој хороскопски знак имаше најмногу секс во 2016-та?

Истражување направено на половина милион луѓе покажа кој хороскопски знак имаше најдобар сексуален живот во 2016-та година.

koj-horoskopski-znak-imashe-najmnogu-seks-vo-2016-01.jpg

Тоа се Водолиите.

Резултатите откриваат дека дури 89% од жените не одглумиле оргазам, односно дека сексот им бил „неверојатно добар“.

Покрај Водолиите, посебно возбудлива година имале и Девиците, Биковите, Вагите и Рибите.

Од друга страна, Овните во 2017-та година треба малку повеќе да се потрудат во спалната соба, бидејќи во оваа година својот сексуален живот го запоставиле.

Н. Г. | Црнобело

Би можело да ве интересира:

Најголемата иронија кај секој хороскопски знак Сите 12 знаци во Зодијакот си имаат темна, иронична страна која вешто се обидува...
4 хороскопски знаци кои годинава ги очекуваат најголеми промени во жив... Иако дел од нив ги презираат промените повеќе од сè на светот, овојпат тие нема ...
Што ќе прави секој хороскопски знак после дипломирањето? Веројатно, најтешкиот дел после дипломирањето е кога треба да одговарате на праш...

Најчитани неделава