Приказни од седум зборови - кратки исповеди на хороскопските знаци
Спонзорирано од:
Спонзорирано од ОгласиЗаРабота.мк
ВОЗАЧИ 27-03-2020


Приказни од седум зборови - кратки исповеди на хороскопските знаци

Дали вистински се познавате себеси? Колку сте запознаени и со есенцијата на останатите претставници од Зодијакот?

prikazni-od-sedum-zborovi-kratki-ispovedi-na-horoskopskite-znaci-1.png

За да ги откриете одговорите, прочитајте ги дванаесетте блиц приказни од само седум зборови, во кои е содржана голата вистина за сите од нив, искажана во прво лице.

Ова се кратките исповеди на хороскопските знаци:

Овен

prikazni-od-sedum-zborovi-kratki-ispovedi-na-horoskopskite-znaci-2.jpg

Бик

prikazni-od-sedum-zborovi-kratki-ispovedi-na-horoskopskite-znaci-3.jpg

Близнаци

prikazni-od-sedum-zborovi-kratki-ispovedi-na-horoskopskite-znaci-4.jpg

Рак

prikazni-od-sedum-zborovi-kratki-ispovedi-na-horoskopskite-znaci-5.jpg

Лав

prikazni-od-sedum-zborovi-kratki-ispovedi-na-horoskopskite-znaci-6.jpg

Девица

prikazni-od-sedum-zborovi-kratki-ispovedi-na-horoskopskite-znaci-7.jpg

Продолжува на следна страна...Би можело да ве интересира:

Хороскопските знаци на телефон: Биковите – шармираат со еротски глас, Стрелците – ќе ве расположат Овните се гласни и звучат како да наредуваат, Стрелците имаат моќ да ве утешат и...
Бик и Јарец, Рак и Риби - кои од останатите знаци се хороскопски близнаци? Зодијакот бори 12 различни знаци, но кај некои од нив се забележуваат слични кар...
Kои се петте најдуховити хороскопски знаци? Шармот, вродената дарба да забавуваат и одличнaта смисла за хумор посебно се ист...