Мажите во 4 хороскопски знаци ги чуваат своите жени како кралици – кои се тие?
Спонзорирано од:
Спонзорирано од ОгласиЗаРабота.мк
монтер 18-01-2022


Мажите во 4 хороскопски знаци ги чуваат своите жени како кралици – кои се тие?

Дали вашиот маж од соништата е со хороскопски знак кој ветува дека ќе ве чува како кралица?

mazhite-vo-4-horoskopski-znaci-gi-chuvaat-svoite-zheni-kako-kralici-koi-se-tie-01.jpg

Ако сакате цел живот партнерот да ве чува како кралица и да му бидете на прво место, погрижете се да припаѓа на некој од хороскопските знаци во продолжение.

Овие мажи ќе ве чуваат како кралици:

Јарец

Тие имаат големо срце, а ги опсипуваат нивните сакани со комплименти, подароци, грижа и внимание. Иако изгледаа строго, во љубовта, тие се нежни и подготвени на сè за ја усреќат својата сакана.

Риби

Можеби долго ќе ја бара вистинската, но кога ќе ја најде, секој момент ќе го користи за да ја направи среќна. Постојано ќе ја изненадува и ќе ѝ ги исполнува желбите.

Лав

Иако сакаат да се во центар на вниманието и важат за себични, сепак, ако ја најдат вистинската, сакаат да ја разгалуваат. Лавовите се дарежливи и секогаш ќе ја опсипуваат со подароци саканата, а во јавност прават таа да се чувствува како да е на врвот.

Бик

Тие сакаат мир и удобност, а покрај нив, девојките секогаш се чувствуваат пријатно, безбедно и стабилно. Биковите ги разгалуваат своите жени, но не толку многу со материјални работи.

M. M. | Црнобело

Би можело да ве интересира:

3 хороскопски знаци кои можат да живеат сами и да бидат среќни само со себе Додека некои луѓе не можат да поднесат самотија, има такви кои можат да бидат са...
3 хороскопски знаци кои се магнет за богатство Додека едни работат напорно, прекувремено и за викенди за да заштедат некој дена...
6-те хороскопски знаци со најголемо срце Лав - Тие се полни со охрабрување за саканите и секогаш подготвени да ги одбрана...

Најчитани неделава

sonovnik-sidebar.jpg