Како изгледа еден ден на плажа со сите хороскопски знаци?
Спонзорирано од:
Спонзорирано од ОгласиЗаРабота.мк
Project Manager 24-01-2020
Чувар 24-01-2020


Како изгледа еден ден на плажа со сите хороскопски знаци?

Денот поминат на плажа со сите хороскопски знаци може да биде вистински хаос - едни цел ден прават селфи фотки, други не престануваат да јадат, трети се врткаат наоколу чекајќи внимание...

kako-izgleda-eden-den-na-plazha-so-site-horoskopski-znaci-01.jpg

Што прават хороскопските знаци на плажа?

Сонцето сјае над плажата, па Вагата се сонча и веднаш потемнува, а Водолијата веќе почнува да се пече и гори.

Лавот почнува да се „фрцка“ наоколу и си го покажува телото, но за жал, никој не го забележува. Девицата веќе става 5-ти слој крема за сончање, додека Бикот го јаде третиот сендвич.

Ракот се обидува да се впушти во летна авантура, а Рибите веќе 10-ти пат се обидуваат да направат совршено селфи на плажа. Стрелецот веќе одлучил да отплива во длабочините на морето и никој не може да го види.

Скорпијата се обидува да има секс на плажа, но за жал – има деца насекаде. Јарецот шета околу плажата и бара загубени вредни предмети.

Секако, денот завршува така што Овенот и Близнаците се уапсени за претерано пиење во јавност и нарушување на мирот...

M. M. | Црнобело

Би можело да ве интересира:

3 хороскопски знаци кои се магнет за богатство Додека едни работат напорно, прекувремено и за викенди за да заштедат некој дена...
3 хороскопски знаци кои можат да живеат сами и да бидат среќни само со себе Додека некои луѓе не можат да поднесат самотија, има такви кои можат да бидат са...
3 хороскопски знаци кои важат за најсуеверни Не им е проблем да заобиколат само за да не помине црна мачка пред нив, на петок...