3 хороскопски знаци кои сакаат „да враќаат“ кога ќе им згрешите
Спонзорирано од:
Спонзорирано од ОгласиЗаРабота.мк
ВОЗАЧИ 27-03-2020


3 хороскопски знаци кои сакаат „да враќаат“ кога ќе им згрешите

Не дозволуваат никој кој ги повредил, да помине неказнето.

3-horoskopski-znaci-koi-sakaat-da-vrakjaat-koga-ke-im-zgresite-001_resize.jpg

Луѓето родени во 3 хороскопски знаци не чекаат кармата да го направи своето, туку работите ги земаат во свои раце.

Скорпија

Очекувано, посесивните Скорпии се на раб да ви „зготват“ некој лош план. Се чувствуваат посебно понижено кога некој ќе ги повреди, посебно ако се работи за партнер. Она што мора да го знаете е дека Скорпиите не делуваат веднаш, туку си даваат време да испланираат совршена одмазда.

Овен

Овните никогаш нема да ви се раздолжат физички, туку ќе си поиграат со вашите мисли. Ќе ве исмеат, посрамотат, што и да им падне на памет, само за да ви покажат дека со нив никогаш не смее да си играте.

Водолија

Водолиите никогаш нема да ви покажат дека се повредени или навредени, но наместо тоа ќе ја искористат својата интелигенција. Смислуваат планови кои долго време ќе им нанесуваат несреќа на оние кои им згрешиле.

М. Д. | Црнобело

Би можело да ве интересира:

3 хороскопски знаци кои се магнет за богатство Додека едни работат напорно, прекувремено и за викенди за да заштедат некој дена...
3 хороскопски знаци кои можат да живеат сами и да бидат среќни само со себе Додека некои луѓе не можат да поднесат самотија, има такви кои можат да бидат са...
На кои 5 хороскопски знаци животот драстично ќе им се промени до крајот на 2019-та? Кој ќе доживее драстични промени во љубовта, а кој на професионално поле? Што ве...