3 хороскопски знаци кои најчесто знаат да „исчезнат“ преку ноќ
Спонзорирано од:
Спонзорирано од ОгласиЗаРабота.мк


3 хороскопски знаци кои најчесто знаат да „исчезнат“ преку ноќ

Како да процените дали човекот со кој денес ја планирате иднината, утре веќе може да исчезне?

3-horoskopski-znaci-koi-najcesto-znaat-da-isceznat-preku-nokj001.jpg

Луѓето кои одеднаш престануваат да се јавуваат и од непознати причини решаваат да се избришат од вашиот живот, најчесто се родени во 3 хороскопски знаци:

Водолијата е знакот кој најчесто напушта без да каже збор.

Водолиите се познати по својата емотивна резервираност која се граничи со бесчувствтелност. Кога не им е грижа за некого, решаваат да си заминат без објаснување.

Близнаците често менуваат мислења, а се предомислуваат и кога се заљубуваат.

Ако на Близнаците им се пружи нова прилика, лесно ќе ве игнорираат и ќе престанат да ви се јавуваат.

Стрелците пак, се најбрутални на поле исчезнување.

Додека во еден момент ве уверува дека е заљубен и среќен, веќе во следниот може да не постои за вас.

М. Д. | Црнобело

Би можело да ве интересира:

3 хороскопски знаци кои се магнет за богатство Додека едни работат напорно, прекувремено и за викенди за да заштедат некој дена...
3 хороскопски знаци кои можат да живеат сами и да бидат среќни само со себе Додека некои луѓе не можат да поднесат самотија, има такви кои можат да бидат са...
На кои 5 хороскопски знаци животот драстично ќе им се промени до крајот на 2019-та? Кој ќе доживее драстични промени во љубовта, а кој на професионално поле? Што ве...

Најчитани неделава