3 хороскопски знаци кои ќе ви ги исполнат сите желби во кревет
Спонзорирано од:
Спонзорирано од ОгласиЗаРабота.мк


3 хороскопски знаци кои ќе ви ги исполнат сите желби во кревет

Скорпиите и Лавовите ги бие глас како најсексуални хороскопски знаци, но има уште неколку други кои без проблем ќе се согласат на било какви секси идеи.

3-horoskopski-znaci-koi-ke-vi-gi-ispolnat-site-zelbi-vo-krevet-001.jpg

Ако иницијативата е ваша, овие 3 знаци никогаш нема да кажат не:

Водолија

Иако имаат тенденција да бидат повлечени и осамени, Водолиите обожаваат необични работи кои би ги пробале со партнерот. Секси костимите веројатно се први на списокот. Водолиите секогаш се трудат да ја поттикнат фантазијата на партнерот во кревет.

Бик

Биковите сакаат добро да ги запознаат своите партнери, нивниот карактер и нивните желби. Поради тоа, подготвени се да ги ислушаат нивните желби и да ги исполнат игрите кои ги сакаат. Биковите се хедонисти по природа, па така сакаат да уживаат и на ова поле.

Девица

Иако е најрезервиран знак во Зодијакот, Девицата знае да изненади во кревет. Девиците го користат сексот како издувен вентил, па поради тоа ретко се воздржуваат кога ќе слушнат добар предлог од парнерот.

М. Д. | Црнобело

Би можело да ве интересира:

3 хороскопски знаци кои можат да живеат сами и да бидат среќни само со себе Додека некои луѓе не можат да поднесат самотија, има такви кои можат да бидат са...
3 хороскопски знаци кои се магнет за богатство Додека едни работат напорно, прекувремено и за викенди за да заштедат некој дена...
3 хороскопски знаци кои важат за најсуеверни Не им е проблем да заобиколат само за да не помине црна мачка пред нив, на петок...

Најчитани неделава