3-те најнетрпеливи хороскопски знаци (и 3-те на кои можете да им се „качите на глава“)
Спонзорирано од:
Спонзорирано од ОгласиЗаРабота.мк


3-те најнетрпеливи хороскопски знаци (и 3-те на кои можете да им се „качите на глава“)

Кој хороскопски знак постојано е во акција, си го цени времето премногу и пука и при најмала искра, а кој буквално ќе ви дозволи да му скокате на глава и ќе ве толерира?

3-te-najnetrpelivi-horoskopski-znaci-plus-3-te-na-koi-mozete-da-im-se-kachite-na-glava-01.jpg

Некои хороскопски знаци се палат и од искра и избувнуваат, додека други ќе ве толерираат додека вие буквално им скокате на глава.

Кои имаат жешка глава, а кои остануваат студени како мраз и покрај сѐ?

3-те најнетрпеливи хороскопски знаци:

Стрелец

Стрелците се авантуристи кои ја сакаат слободата, па така нема да седат и да ве чекаат додека вие доцните. Секогаш се подготвени за впловување во нова авантура и немаат време за губење.

Водолија

Тие се брилијантни интелетуалци кои размислуваат во некоја друга димензија. Прогресивни се, брзи и немаат трпение за вие да ги кочите во животот.

Овен

Овните сакаат возбуда и оган, а тоа не подразбира толерирање на нечија нерешителност или трпеливо чекање на доставувачот на пица. Тие се создадени за акција и се нетрпеливи кога комуникацијата не е директна и некој ги заморува со детали.

На следната страна 3-те најтрпеливи хороскопски знаци....Би можело да ве интересира:

3 хороскопски знаци кои можат да живеат сами и да бидат среќни само со себе Додека некои луѓе не можат да поднесат самотија, има такви кои можат да бидат са...
3 хороскопски знаци кои се магнет за богатство Додека едни работат напорно, прекувремено и за викенди за да заштедат некој дена...
3 хороскопски знаци кои важат за најсуеверни Не им е проблем да заобиколат само за да не помине црна мачка пред нив, на петок...

Најчитани неделава